Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce

Zajmujemy się tworzeniem sklepów internetowych WooCommerce, które pomagają rozwijać działalność naszych klientów. Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce to idealna usługa do rozwoju sprzedaży w sieci. Każdy tworzony przez nas sklep internetowy jest responsywny, prosty w obsłudze oraz zaprojektowana według najnowszych standardów.

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia sklepów internetowych WooCommerce. Każdy stworzony przez nas sklep internetowy WooCommerce oparty jest o dedykowany szablon, dzięki czemu jesteśmy w stanie tworzyć zaawansowane funkcjonalności, a tworzone przez nas sklepy nie mają ograniczeń w przyszłym rozwoju. Specjalizujemy się w tworzeniu sklepów internetowych, które generują dziesiątki tysięcy przychodu dla naszych klientów. Wśród świadczonych przez nas w zakresie sklepów internetowych oferujemy również pozycjonowanie sklepów internetowych oraz administracje sklepów internetowych WooCommerce.

Typy sklepów internetowych WooCommerce

Duże doświadczenie naszego zespołu w zakresie usługi tworzenia sklepów internetowych WooCommerce sprawia, że projektowane przez nas sklepy internetowe WooCommerce są bardzo elastycznymi systemami, które możemy dostosowywać i rozwijać do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce opartych o dedykowane szablony daje nam możliwość rozwoju innowatorskich funkcjonalności, dostosowywania podstron pod prowadzona kampanie reklamowe i wiele innych. Warto zaznaczyć, że sklep internetowy WooCommerce może mieć cechy wszystkich rozpisanych poniżej wariantów.
Sklep internetowy WooCommerce – jeden produkt

Sklep internetowy WooCommerce — jeden – jeden produkt jest to strona internetowa w całości oparta na promowaniu i sprzedaży konkretnego produktu lub usługi. Sklep tego typu może posiadać możliwości wprowadzania konfiguratorów, kalkulatorów czy zaawansowanych narzędzi marketingowych. Sklepy posiadające jeden produkt najczęściej są Tworzone w celu promocji np. książki. Realizacja sklepu internetowego WooCommerce – jeden produkt trwa przeważnie 20 dni roboczych.

Sklep internetowy – wiele produktów

Sklep internetowy WooCommerce z wieloma produktami to najbardziej powszechny typ sklepu www w sieci. E-commerce zawiera dużą ilość kategorii, subkategorii, produktów, a także podstawowe funkcjonalności użytkownika takie jak moje konto oraz administracje zamówieniami, ustawieniami, danymi konta. Sklep internetowy WooCommerce z wieloma produktami to idealna baza do rozpoczęcia działalności e-commerce w internecie. Silnik strony pozwala na wprowadzenie pełnej analityki, narzędzi marketingowych oraz funkcjonalności monitorujących i optymalizujących sprzedaż na sklepie. Realizacja sklepu internetowego z wieloma produktami trwa 30-40 dni roboczych, a czas wykonania zależy od wielkości sklepu.

Sklep internetowy – konfigurator

Sklep internetowy WooCommerce — konfigurator – konfigurator jest tworzony na potrzeby wprowadzania skomplikowanych produktów np. rolet, okien, konstrukcji czy asortymentu, który do sprzedaży wymaga dokładnego wyliczenia wymiarów oraz ceny. Za pomocą tego narzędzia sklep internetowy automatycznie tworzy oferty sprzedaży do produktów, które wymagają skomplikowanych obliczeń, co może usprawnić proces wewnątrz firmowy i przyspieszyć rozwój przedsiębiorstwa. Sklepy z konfiguratorami są również idealną podstawową do platform sprzedażowych B2B. Realizacja sklepu internetowego WooCommerce z konfiguratorem produktów trwa około 40 dni, a czas wykonania zależy od skomplikowania narzędzia.

Sklep internetowy – Produkty elektroniczne

Sklep internetowy WooCommerce z produktami elektronicznymi to w pełni zautomatyzowana platforma sprzedażowa, która nie wymaga żadnej pracy od administratorów czy właścicieli. Wdrażane przez nas rozwiązania pozwalają prowadzić sprzedaż webinarów, diet, kursów, szkoleń, opracowań, a stworzone przez nas rozwiązanie w pełni automatyzuje proces sprzedaży oraz dostawy produktu. Sklepy z produktami elektronicznymi mogą stać się źródłem pasywnego dochodu dla właściciela. Realizacja sklepu internetowego WooCommerce z produktami elektronicznymi różni się w zależności od wdrażanych typów produktów i może trwać 30-50 dni roboczych.

Jak wygląda Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce?

Opracowanie wymagań oraz funkcjonalności

Opracowanie wszystkich wymagań i funkcjonalności, które powinien spełniać sklep internetowy WooCommerce. To na tym etapie rozważamy wybór technologii, w jakiej będzie tworzony sklep internetowy.

1
2
Stworzenie specyfikacji, mapy oraz oferty

Na podstawie opracowanych wymagań i krótkiego briefu ze spotkania nasi specjaliści dobierają odpowiednie technologie, tworzą skróconą specyfikację techniczną oraz mapę sklepu internetowego.

Podpisanie umowy

Ten etap określa ramy tworzonego projektu, chroniąc klienta i wykonawcę. Każdemu klientowi przed podjęciem finalnej decyzji wysyłamy wzór umowy, który stosujemy do każdego projektu.

3
4
Projektowanie graficzne sklepu

Na podstawie mapy sklepu, dostarczonych materiałów i stworzonej dokumentacji, grafik tworzy projekt graficzny sklepu internetowego.

Deweloperska wersja sklepu internetowego

W tym etapie procesu tworzenia sklepu internetowego budujemy cały szablon sklepu na podstawie stworzonego projektu graficznego, a następnie wdrażamy go na nasz serwer deweloperski.

5
6
Wdrożenie sklepu na produkcję

To na tym etapie sklep internetowy Twojej firmy zostaje opublikowana w internecie.

Szkolenie z zakresu obsługi sklepu

Po wdrożeniu sklepu internetowego naszym klientom tworzymy konto administratora, aby mogli edytować zamieszczane na niej treści, dodatkowo szkoląc ich z zakresu obsługi sklepu.

7
8
Wsparcie i rozwój sklepu internetowego

Po zakończeniu projektu wspieramy naszych klientów w rozwijaniu oraz obsłudze sklepu internetowego wzmacniając ich pozycję w internecie.

Interesuje Cię stworzenie sklepu internetowego WooCommerce? Sprawdź naszą ofertę i rozwiń swój biznes e-commerce z nami!

Sklep internetowy WooCommerce – Wsparcie dla Twojego biznesu

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce pomaga nam wspierać i rozwijać biznesy naszych klientów. Sklep internetowy WooCommerce do dywersyfikacja kanałów sprzedaży w Twojej firmie. Sklepy WooCommerce projektowane i wdrażane przez naszych specjalistów z MediaLake mają ogromną przewagę rynkową nad konkurencyjnymi propozycjami dzięki utrzymywanym standardom i wartościom którymi kierujemy się na co dzień w pracy.

 

UX Design sklepu WooCommerce

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce w MediaLake to proces, w którym tworzymy potężne źródło sprzedaży dla naszych klientów. Wdrażane przez nas sklepy woocommerce są responsywne, zoptymalizowane pod kątem ładowania, a co najważniejsze wnoszą realną wartość dodaną dla przedsiębiorstwa. Za pomocą sklepów internetowych WooCommerce nasi klienci nieustannie zwiększają swoją sprzedaż, dywersyfikując źródła przychodów swoich działalności.

Nieograniczone możliwości rozwoju

Sklep internetowy WooCommerce będący kanałem sprzedaży firmy może być nieustannie rozwijany. Tworzenie sklepu internetowego WooCommerce jest procesem, w którym dokładamy coraz to nowsze rozwiązania usprawniające działanie sklepu WooCommerce oraz zwiększając generowaną sprzedaż.

Obsługa klienta dostępna od ręki

Każdy klient w MediaLake otrzymuje dedykowanego opiekuna, który jest dostępny na każdym etapie procesu projektowania sklepy internetowego WooCommerce. Nasi klienci mogą liczyć na obsługę siedem dni w tygodniu, a nasi specjaliści zawsze służą pomocą i dbają o rozwój twojego sklepu WooCommerce.

Sklep bezpieczny w sieci

Projektowanie sklepów internetowych WooCommerce to nie tylko dbanie o nowoczesny wygląd, czy optymalizacja wydajności witryny. Tworząc sklepy internetowe dbamy o ich bezpieczeństwo oraz o bezpieczeństwo danych, którymi operują. Zabezpieczamy sklepy internetowe przed atakami brute force, wirusami, włamaniami i innymi zagrożeniami, które są w sieci na początku dziennym.

Szukasz wykonawcy strony internetowej?

Złóż zapytanie

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce – dodatkowe funkcjonalności

Tworzone przez nas funkcjonalności są opracowywane pod konkretne potrzeby biznesowe. Wszystkie rozwijane przez nas systemy możemy wdrażać jako rozszerzenia zamawianych w naszej firmie sklepów internetowych WooCommerce, dzięki czemu dzięki czemu są one bardzo elastyczne. Warto również podkreślić, że każda z dedykowanych funkcjonalności zawiera panel administracyjny, który pozwala w prosty i szybki sposób zarządzać tworzonymi przez nas rozwiązaniami.

System rezerwacji w sklepie internetowym

System rezerwacji wizyt, wynajmu nieruchomości, samochodów to tworzona przez nasz zespół funkcjonalność, która może być rozszerzeniem oferowanych przez nas typów sklepów internetowych WooCommerce. Do systemów rezerwacji można podpinać opcję płatności, a sam system rezerwacji możemy rozwijać o wykrywanie lokalizacji, przydzielanie zadań i inne nowoczesne funkcjonalności.

System darowizn w sklepie internetowym

System, który umożliwia składanie darowizn na dowolny cel. Potrzebujesz umożliwić składanie darowizn w Twoim sklepie internetowym? Nasze rozwiązanie dotyczące darowizn rozwinięte jest o system administracji, dzięki czemu możesz zbierać dane na temat darczyńców, tworzyć analizy, zarządzać darczyńcami, generować wnioski członkostwa w stowarzyszeniach na podstawie składek czy darowizn.

System płatności abonamentowych w e-commerce

Systemy płatności abonamentowych to rozwiązania pozwalające świadczyć usługi okresowe za pomocą sklepów internetowych. Wdrażane przez nas rozwiązania są rozszerzeniami do tworzonych przez naszą firmę sklepów internetowych WooCommerce. Nasze rozwiązania możemy integrować ze wszystkimi dużymi międzynarodowymi dostawcami usług płatności online.

Panel klienta w sklepie internetowym

Tworzone przez nas sklepy internetowe WooCommerce możemy integrować z rozwiązaniem dedykowanego panelu klienta. Za pomocą tego rozwiązania będziesz w stanie udostępniać swoim partnerom biznesowym potrzebne dokumenty, raporty, faktury. Dodatkowo z poziomu panelu klienta będziesz posiadać możliwość zarządzania płatnościami na sklepie, zarządzać sprzedażą oferowanych usług i wiele więcej.

Generator dokumentów w sklepie internetowym

Generator dokumentów to stworzony przez nas moduł do sklepów internetowych WooCommerce, który za pomocą strony sklepu internetowego pozwala generować umowy, wnioski, oferty i inne dokumenty w formatach pdf, doc itp. Takie rozwiązania pozwalają zaoszczędzić czas podczas wielu procesów wewnątrz firmowych. Jeżeli w Twojej firmie pracownicy nieustannie wypełniają dokumenty o podobnych wzorach to inwestycja w generator dokumentów będzie idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy.

Sztuczna inteligencja w e-commerce

Tworzymy dedykowane systemy automatycznie, przydzielając zlecenia do wprowadzanych partnerów dla e-commerce. Mogą być stosowane przy biznesach typu drop shipping lub przy pośrednictwach, gdzie zamówione przez klienta towary będą rozdzielane na odpowiednich dostawców, automatycznie składając zamówienia, a nawet automatycznie je realizując. Rozwiązanie może zbudować ciekawe narzędzie do pasywnego przychodu.

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce - najczęściej zadawane pytania

Cena sklepu internetowego WooCommerce zależy od wielu czynników takich jak ilość oferowanych produktów, możliwości konfiguracji oraz ilość integracji sklepu internetowego z innymi oprogramowaniami lub platformami. Koszt stworzenia sklepu internetowego WooCommerce zaczyna się już od 5999 PLN. Sprawdź cenę sklepów WooCommerce w naszym cenniku.

Czas realizacji sklepu internetowego zależy od jego skomplikowania. Średni czas realizacji sklepu internetowego WooCommerce to 20-40 dni roboczych. Na czas realizacji składa kilka etapów procesu tworzenia strony internetowej takich jak:

  • Projektowanie sklepu internetowego,
  • Stworzenie deweloperskiej wersji sklepu,
  • Wdrożenie strony na domenę docelową

Tak. Tworzone przez nas sklepy WooCommerce są zoptymalizowane pod kątem szybkości. Platforma WordPress oferuje wiele modułów SEO wspierających stronę internetową w procesie pozycjonowania.