Administracja stron internetowych WordPress

W MediaLake świadczymy usługi administracji i wsparcia stron internetowych WordPress, dbając przy tym o poprawny rozwój i bezpieczeństwo twojej strony internetowej.

Administracja stron internetowych WordPress

Oferujemy kompleksową usługę administracji stron internetowych WordPress. Nasza usługa obejmuje takie działania jak administracja stroną internetową, dbanie o bezpieczeństwo strony oraz jej użytkowników, rozwiązywanie problemów na stronie, edycję i rozwój treści. Administracja stron internetowych WordPress to usługa skierowana do firm, które chcą utrzymać swoje strony www w perfekcyjnej kondycji oraz dbać o ich rozwój i aktualne treści. Wśród świadczonych przez nas usług znajdziesz również pozycjonowanie stron internetowych SEO.

Strona tworzona przez MediaLake

Pakiet srebrny

199 PLN / mies

 • Aktualizacje silnika strony WordPress oraz modułów WordPress,
 • Naprawa błędów spowodowanych zmianą wersji oprogramowania na stronie,
 • Wykonywanie kopii zapasowych bazy danych oraz strony internetowej,
 • Dedykowany opiekun dostępny w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku
Zapytaj o ofertę

Pakiet złoty

299 PLN / mies

 • Wszystko z pakietu srebrnego
 • Regularny audyty bezpieczeństwa,
 • Konfiguracja zabezpieczeń poprzez instalację modułów oraz monitoring plików na serwerze
 • Dostęp do panelu klienta
Zapytaj o ofertę

Pakiet diamentowy

499 PLN / mies

 • Wszystko z pakietu złotego
 • Audyt UX,
 • Aktualizowanie strony internetowej na podstawie Audytu UX,
 • Dedykowany opiekun dostępny w godzinach 9-19 od poniedziałku do soboty
Zapytaj o ofertę

Strona tworzona przez zewnętrzną agencję

Pakiet srebrny

249 PLN / mies

 • Aktualizacje silnika strony WordPress oraz modułów WordPress,
 • Naprawa błędów spowodowanych zmianą wersji oprogramowania na stronie,
 • Wykonywanie kopii zapasowych bazy danych oraz strony internetowej,
 • Dedykowany opiekun dostępny w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku
Zapytaj o ofertę

Pakiet złoty

379 PLN / mies

 • Wszystko z pakietu srebrnego
 • Regularny audyty bezpieczeństwa,
 • Konfiguracja zabezpieczeń poprzez instalację modułów oraz monitoring plików na serwerze
 • Dostęp do panelu klienta
Zapytaj o ofertę

Pakiet diamentowy

699 PLN / mies

 • Wszystko z pakietu złotego
 • Audyt UX,
 • Aktualizowanie strony internetowej na podstawie Audytu UX,
 • Dedykowany opiekun dostępny w godzinach 9-19 od poniedziałku do soboty
Zapytaj o ofertę

Ceny podane w Cenniku widocznym na Stronie internetowej są cenami netto, wyrażonymi w polskich złotych i mają charakter orientacyjny (nie są wiążące). Podane ceny stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Szukasz administratora dla Twojej strony internetowej, który zadba o jej zabezpieczenia i aktualizacje? Skontaktuj się z nami!

Na czym polega administracja stron internetowych WordPress?

Świadcząc usługę administracji stron internetowych WordPress, oddajemy do dyspozycji określoną liczbę roboczogodzin w miesiącu do wykorzystania na działania na stronie internetowej. W ramach administracji i wsparcia strony www wykonujemy prace, które możemy podzielić na kilka kategorii.
Rozbudowa strony

Zakres usług związany z rozbudową Twojej strony obejmuje takie działania jak tworzenie nowych funkcjonalności na stronie, wprowadzanie lub optymalizowanie treści lub tworzenie grafik pod kątem prowadzonych kampanii marketingowych.

Aktualizacje WordPress

Ze względów bezpieczeństwa lub wprowadzenia nowych funkcjonalności WordPress oraz wszystkie zainstalowane na stronie wtyczki wymagają aktualizacji. W ramach świadczenia usługi dbamy o to, aby każda wprowadzana aktualizacja podniosła poziom bezpieczeństwa na stronie, a także sprawdzamy i eliminujemy błędy powstałe w wyniku przeprowadzania aktualizacji.

Kopie zapasowe

Zabezpieczenie strony na wypadek awarii serwerów lub utraty części danych to bardzo ważne zagadnienie. W ramach administracji strony internetowej WordPress regularnie tworzymy kopie zapasowe strony oraz baz danych, które przechowujemy w bezpiecznym niezależnym od hostingu miejscu, dzięki czemu zyskujemy pewność, że w przypadku dużej awarii pliki strony dostępne są od ręki.

Raporty

W zależności od specyfiki świadczonej usługi tworzymy raporty dotyczące wprowadzanych przez nas zmian na stronie, przechowywanych kopii zapasowych oraz propozycje dotyczące usprawnienia działania strony internetowej.

Wsparcie Klienta

W ramach usługi wsparcia i administracji strony internetowej WordPress otrzymasz dostęp do wewnętrznego systemu informatycznego naszej firmy, a Twoje zgłoszenia będą przyjmowane w trybie 24/7.

Bezpieczeństwo strony internetowej

W ramach świadczenia usług oferujemy instalację dodatkowych zabezpieczeń podwyższających bezpieczeństwo strony internetowej, na bieżąco monitorujemy zabezpieczenia, usuwamy zagrożenia i dokonujemy aktualizacji.

Jak wygląda proces administracji stron internetowych WordPress?

Wybranie pakietu i podpisanie umowy

Na tym etapie dobieramy odpowiedni pakiet usług do potrzeb Twojej strony internetowej. Następnie podpisujemy umowę na świadczenie usługi administracji stron internetowych WordPress.

1
2
Audyt bezpieczeństwa oraz UX strony

Na początku prowadzenia działań administracji strony internetowej WordPress przeprowadzamy audyt zabezpieczeń oraz potencjalnych słabych punktów strony internetowej, a następnie sprawdzamy strukturę strony w poszukiwaniu błędów.

Instalacja niezbędnych modułów

Na podstawie wykonanego audytu instalujemy odpowiednie moduły w celu zabezpieczenia strony oraz formularzy kontaktowych, a następnie przeprowadzamy ich konfigurację.

3
4
Aktualizacja i wsparcie

Na podstawie przeprowadzonego audytu regularnie wprowadzamy poprawki, utrzymując stronę internetową w najlepszej kondycji. Okresowo prowadzimy aktualizacje systemu WordPress, wszystkich zainstalowanych modułów. Dodatkowo tworzymy kopie zapasowe strony i bazy danych monitorując zmiany w plikach na serwerze.

Raportowanie

Na koniec każdego miesiąca dostarczamy raport z wykonanych działań w ramach usługi administracji stron internetowych WordPress oraz informujemy o planowanych niestandardowych działaniach, które będą podejmowane w najbliższym czasie.

5

Administracja stron internetowych WordPress – Wsparcie Twojej działalności

Nasza usługa wsparcia i administracji stron internetowych WordPress wspiera strony internetowe naszych klientów, utrzymując je w najlepszej kondycji. Strony internetowe to wsparcie marketingowe firm, jednakże bardzo często zawierają wrażliwe dane, dlatego warto dbać o ich bezpieczeństwo. Nasza usługa administracji stron WordPress ma przewagę rynkową nad konkurencyjnymi ofertami dzięki utrzymywanym standardom i wartościami, które oferujemy wraz jej świadczeniem.
Strona zgodna z trendami UX

Przez przeprowadzane audyty UX design, regularne aktualizowanie treści na stronie oraz analizowanie analityki i optymalizacja strony na jej podstawie sprawią, że Twoja strona internetowa będzie zawsze krok przed konkurencją.

Strona z najnowszym oprogramowaniem

Regularne aktualizowanie silnika WordPress oraz wszystkich modułów sprawi, że Twoja strona zawsze będzie korzystała z bezpiecznej i najnowszej technologii, korzystając z wszystkich jej zalet i przewag.

Profesjonalna obsługa klienta

W trakcie świadczenia usługi administracji strony internetowej WordPress otrzymasz dedykowanego opiekuna, który będzie dbał o rozwój twojej strony, proponując nowe rozwiązania. Twój opiekun chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania, a także pomoże w obsłudze strony.

Bezpieczna strona

W trakcie trwania usługi administracji stron internetowych WordPress dbamy bezpieczeństwo Twojej strony internetowej poprzez monitoring plików na serwerze, audyty bezpieczeństwa, zabezpieczanie formularzy, a także konfiguracje oprogramowania i zabezpieczeń na stronie internetowej.

Zapytaj o ofertę administracji już teraz!

Złóż zapytanie

Administracja stron internetowych WordPress - Najczęściej zadawane pytania

Administracja stron internetowych WordPress to usługa, którą świadczymy okresowo wykonując konkretne działania raz w miesiącu. Częstość i termin wykonywania działań jest zależny od wybranego pakietu.

Tak. Świadcząc usługę administracji przeprowadzamy szkolenia z zakresu obsługi, a także służymy pomocą przy obsłudzę strony.