Cennik stron internetowych WordPress 

W MediaLake świadczymy usługi projektowania stron internetowych WordPress. Poniżej znajdziesz informacje na temat projektowania stron internetowych WordPress oraz dodatkowych usług, które świadczymy. Jeżeli jesteś zainteresowany budową swojej strony internetowej i szukasz godnego zaufania wykonawcy to MediaLake jest dla Ciebie idealnym partnerem. Zostaw nam swój adres e-mail lub zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły!

Cennik dedykowanych stron internetowych WordPress

Strona one page

od 1999 PLN

 • Dedykowany projekt rozbudowanej strony internetowej
 • Dedykowany rozbudowany motyw WordPress
 • Szkolenie z obsługi strony
 • 2 sesje poprawkowe projektu
 • Czas wykonania do 15 dni roboczych
 • Wdrożenie na serwer docelowy
Zapytaj o ofertę

Strona wizytówka

od 3499 PLN

 • Dedykowany projekt rozbudowanej strony internetowej
 • Dedykowany rozbudowany motyw WordPress do 10 podstron
 • Szkolenie z obsługi strony
 • 2 sesje poprawkowe projektu
 • Czas wykonania do 20 dni roboczych
 • Wdrożenie na serwer docelowy
Zapytaj o ofertę

Strona biznes

od 6999 PLN

 • Dedykowany projekt rozbudowanej strony internetowej
 • Dedykowany rozbudowany motyw WordPress z dedykowaną ilością podstron
 • Szkolenie z obsługi strony
 • 2 sesje poprawkowe projektu
 • Czas wykonania do 20 dni roboczych
 • Wdrożenie na serwer docelowy
Zapytaj o ofertę
Sesja poprawkowa to etap wykonywanych prac na wybranej koncepcji projektu strony internetowej. Jedna sesja poprawkowa to dopracowanie projektu, zmiana koloru, dopisanie tekstu lub jego korekta, zmiana układu graficznego elementów projektu i inne drobne zmiany. Każda kolejna sesja poprawkowa powyżej przewidzianej w projekcie jest płatna w cenie 120 PLN / roboczogodzina projektanta.
Ceny podane w Cenniku widocznym na Stronie internetowej są cenami netto, wyrażonymi w polskich złotych i mają charakter orientacyjny (nie są wiążące). Podane ceny stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Chcesz stworzyć stronę internetową dla Twojej firmy? Skontaktuj się z naszym ekspertem i otrzymaj indywidualną wycenę projektu.

Dlaczego warto zainwestować w stronę internetową WordPress tworzoną przez zespół MediaLake?

Strony internetowe WordPress to potężne narzędzie marketingowe, które pomaga zwiększać przychody firm naszych klientów. Za pomocą strony internetowej możesz zaprezentować swoją ofertę, pochwalić się swoimi realizacjami, docierać do grup docelowych w celu promocji swoich usług i produktów i wiele innych. Strona internetowa to podstawowe narzędzie marketingowe każdego biznesu. W MediaLake tworzymy strony internetowe w jednym konkretnym celu – W celu rozwoju przedsiębiorstw naszych klientów.

Większy zasięg firmy

Za pomocą strony internetowej możesz w prosty i relatywnie tani sposób rozszerzyć swoje działania marketingowe na cały kraj lub nawet na cały świat. Dobrze zbudowana i przemyślana strona internetowa pozwoli Twojej firmie prezentować swoją ofertę produktów i usług na szerszą skalę przez cały czas.

Autorytet i zaufanie

Profesjonalnie zaprojektowana strona internetowa WordPress, która jest częścią identyfikacji wizualnej firmy oraz posiada przemyślane treści trafiające do grupy docelowej, buduje zaufanie do firmy wśród jej klientów oraz autorytet wśród konkurencji, która będzie się liczyć z takimi działaniami.

Kanał sprzedażowy - pozyskiwanie leadów

Dobrze zaprojektowana strona internetowa, która zawiera treści dopasowane do grupy docelowej może stanowić idealne źródło nowych klientów zainteresowanych naszymi produktami i usługami. Strona internetowa jest dla firmy jak handlowiec, który nie wymaga urlopu i pracuje 24/7.

Zainteresowała Cię nasza usługa?

Zapytaj o ofertę
Copywriting

Świadczymy usługi copywritingu. Piszemy teksty na podstrony, opisy produktów, opisy usług, opisy kategorii i inne.

Wielojęzyczność

Wdrażamy rozwiązania wielojęzyczności stron internetowych WordPress.

Integracje API

Strony internetowej wymagające dedykowanych funkcjonalności integrujemy API Google Cloud, AWS i innych.

Pozycjonowanie SEO

Świadczymy usługi pozycjonowania stron internetowych SEO, które rozwiną i zbudują pozycję twojej marki w internecie.

Administracja WordPress

Świadczymy usługi administracji stron internetowych WordPress. System WordPress wymaga ciągłych administracji. Warto o niego zadbać.

Migracje stron

Oferujemy usługi migracji stron internetowych, integracji baz danych oraz zmiany serwerów DNS czy konfiguracji serwerów.

Cennik stron internetowych WordPress – Najczęściej zadawane pytania

Tak. Po zakończeniu tworzenia strony internetowej WordPress przekazujemy prawa autorskie i majątkowe dotyczące wykonanego projektu.