Projektowanie stron internetowych WordPress

Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych WordPress, które pomagają rozwijać działalność naszych klientów. Każda tworzona przez nas strona internetowa jest responsywna, prosta w obsłudze oraz zaprojektowana według najnowszych standardów.

Projektowanie stron internetowych w MediaLake

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia stron internetowych WordPress. Każda stworzona przez nas strona internetowa oparta jest o dedykowany szablon, dzięki czemu jesteśmy w stanie tworzyć bardzo zaawansowane funkcjonalności, a nasze strony nie mają ograniczeń w przyszłym rozwoju. Specjalizujemy się w projektowaniu stron internetowych, które jako potężne narzędzia marketingowe zwiększają przychody naszych klientów. Wśród świadczonych przez nas usług znajdziesz również pozycjonowanie stron internetowych oraz administracje stron internetowych WordPress.

Typy stron internetowych WordPress

Duże doświadczenie w usłudze tworzenia stron internetowych dało nam elastyczność w rozwoju oraz edycji stron internetowych WordPress o niekonwencjonalne i  skomplikowane funkcjonalności. Projektowanie stron internetowych WordPress w oparciu o dedykowane szablony daje nam możliwość rozwoju innowatorskich funkcjonalności, dostosowywania podstron pod prowadzone kampanie reklamowe i wiele innych.
Strona Landing Page

Strona landing page to strona docelowa, która jest wyświetlana przez użytkownika po kliknięciu w reklamę w Google, na Facebooku czy w innych social mediach. Tego typu strony tworzone są w celu zebrania danych np. poprzez formularze, w celu promocji produktu lub usługi lub sprzedaży jednego produktu. Czas tworzenia strony internetowej typu landing page to przeważnie do 20 dni roboczych.

Strona One Page

Strona One Page to strona firmowa, produktu, usługi lub wydarzenia, która nie zawiera oddzielnych podstron. Ten typ strony może również zawierać, krótkie portfolio realizacji firmy. Jest to najtańszy i najprostszy typ strony firmowej, na którą najczęściej decydują się nowe firmy. Realizacja strony internetowej WordPress One Page trwa około 20 dni roboczych.

Strona wizytówka

Strona wizytówka to strona opisująca działalność biznesową będąca integralną częścią identyfikacji wizualnej firmy. Zawiera podstawowe podstrony na których znajdują się opisy usług, formularze kontaktowe i opisy działalności. Jest to dobre rozwiązanie dla małych firm, marek biznesowych lub promocji eventów. Strony internetowe tego typu stanowią świetną podstawę pod pozycjonowanie SEO. Czas realizacji strony wizytówki zależy od ilości podstron i skomplikowania projektu, jednak najczęściej jest to 30-45 dni roboczych.

Strona Biznes

Strona biznes to strona opisująca działalność firmową. Oprócz podstawowych podstron kontaktu, opisu działalności firmy może zawierać opis oferowanych usług, produktów na stronach portfolio, Bazy wiedzy, inspiracji, strony kariery, systemów rezerwacji wizyt oraz innych dedykowanych funkcjonalności. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego biznesu. Pozwala uprościć wiele wewnętrznych i zewnętrznych procesów w firmie. Dobrze przemyślana strona biznesowa zaoszczędzi czas i pieniądze każdej firmy. Czas realizacji strony biznes zależy od ilości podstron i funkcjonalności, jednak najczęściej jest to około 45 dni roboczych.

Jak wygląda projektowanie stron internetowych WordPress?

Opracowanie wymagań oraz funkcjonalności

Opracowanie wszystkich wymagań i funkcjonalności, które powinna spełniać strona.To na tym etapie rozważamy wybór technologii w jakiej będzie tworzona strona internetowa.

1
2
Stworzenie specyfikacji, mapy oraz oferty

Na podstawie opracowanych wymagań i krótkiego briefu ze spotkania nasi specjaliści dobierają odpowiednie technologie, tworzą skróconą specyfikację techniczną oraz mapę strony internetowej.

Podpisanie umowy

Ten etap określa ramy tworzonego projektu chroniąc klienta i wykonawcę. Każdemu klientowi przed podjęciem finalnej decyzji wysyłamy wzór umowy, który stosujemy do każdego projektu.

3
4
Projektowanie graficzne strony

Na podstawie mapy strony, dostarczonych materiałów i stworzonej dokumentacji, grafik tworzy projekt graficzny strony internetowej.

Deweloperska wersja strony internetowej

W tym etapie procesu tworzenia strony internetowej budujemy cały szablon strony na podstawie stworzonego projektu graficznego, a następnie wdrażamy go na nasz serwer deweloperski.

5
6
Wdrożenie strony na produkcję

To na tym etapie strona internetowa Twojej firmy zostaje opublikowana w internecie.

Szkolenie z zakresu obsługi strony

Po wdrożeniu strony internetowej, naszym klientom tworzymy konto administratora, aby mogli edytować zamieszczane na niej treści, dodatkowo szkoląc ich z zakresu obsługi strony.

7
8
Wsparcie i rozwój strony internetowej

Po zakończeniu projektu wspieramy naszych klientów w rozwijaniu oraz obsłudze strony internetowej wzmacniając ich pozycję w internecie.

Skorzystaj z naszej oferty projektowania strony internetowej już teraz! Zapytaj o szczegóły wypełniając krótki formularz i otrzymaj ofertę!

Projektowanie stron internetowych WordPress – Wsparcie Twojej działalności

Projektowanie stron internetowych WordPress pomaga nam wspierać i rozwijać biznesy naszych klientów. Strona internetowa WordPress to wsparcie marketingowe firmy. Może ona również wspierać różne procesy firmowe takie jak rekrutacja, ofertowanie, sprzedaż, zarządzanie firmą i wiele innych. Strony internetowe projektowane i wdrażane przez naszych specjalistów z MediaLake mają ogromną przewagę rynkową nad konkurencyjnymi propozycjami dzięki utrzymywanym standardom i wartościom, którymi kierujemy się na co dzień w pracy.

Najwyższy poziom UX Design

Projektowanie stron internetowych WordPress w MediaLake to proces, w którym tworzymy potężne narzędzia marketingowe dla naszych klientów. Stworzone przez nas strony internetowe są responsywne, zoptymalizowane pod kątem ładowania, a co najważniejsze wnoszą realną wartość dodaną dla przedsiębiorstwa. Za pomocą stron internetowych nasi klienci nieustannie generują nowych klientów zwiększając przychody swojego bizensu.

Nieograniczone możliwości rozwoju

Strona internetowa będąca narzędziem marketingowym firmy może być nieustannie rozwijana. Tworzenie strony internetowej jest procesem, w którym dokładamy coraz to nowsze rozwiązania usprawniające działanie strony oraz w przypadku niektórych przedsiębiorstw rozszerzamy działanie strony o funkcjonalności automatyzujące procesy wewnątrz firm naszych klientów.

Obsługa klienta dostępna od ręki

Każdy klient w MediaLake otrzymuje dedykowanego opiekuna, który jest dostępny na każdym etapie procesu projektowania strony internetowej. Nasi klienci mogą liczyć na obsługę siedem dni w tygodniu, a nasi specjaliści zawsze służą pomocą i dbają o rozwój twojej strony internetowej.

Strona bezpieczna w sieci

Projektowanie stron internetowych WordPress to nie tylko dbanie o nowoczesny wygląd, czy optymalizacja wydajności witryny. Tworząc strony internetowe, dbamy o ich bezpieczeństwo oraz o bezpieczeństwo danych, którymi operują. Zabezpieczamy strony internetowe przed atakami brute force, wirusami, włamaniami i innymi zagrożeniami, które są w sieci na początku dziennym.

Szukasz wykonawcy strony internetowej?

Złóż zapytanie

Dodatkowe funkcjonalności – projektowanie stron internetowych WordPress

Tworzone przez nas funkcjonalności są dobierane pod potrzeby biznesowe i nie tylko. Wszystkie rozwijane przez nas systemy możemy wdrażać jako rozszerzenia zamawianych w naszej firmie stron internetowych WordPress, dzięki czemu są one bardzo elastyczne. Warto również podkreślić, że każda z dedykowanych funkcjonalności zawiera panel administracyjny, który pozwala w prosty i szybki sposób zarządzać tworzonymi przez nas rozwiązaniami.

System rezerwacji do strony internetowej

System rezerwacji wizyt, wynajmu nieruchomości, samochodów to tworzona przez nasz zespół funkcjonalność, która może być rozszerzeniem oferowanych przez nas typów stron internetowych WordPress. Do systemów rezerwacji można podpinać opcję płatności, a sam system rezerwacji możemy rozwijać o wykrywanie lokalizacji, przydzielanie zadań i inne nowoczesne funkcjonalności.

System darowizn na stronie internetowej

System, który umożliwia składanie darowizn na dowolny cel. Potrzebujesz umożliwić składanie darowizn na Twojej stronie? Nasze rozwiązanie dotyczące darowizn rozwinięte jest o system administracji, dzięki czemu możesz zbierać dane na temat darczyńców, tworzyć analizy, zarządzać darczyńcami, generować wnioski członkostwa w stowarzyszeniach na podstawie składek czy darowizn.

System płatności abonamentowych na stronie www

Systemy płatności abonamentowych to rozwiązania pozwalające świadczyć usługi okresowe za pomocą strony internetowej. Wdrażane przez nas rozwiązania są rozszerzeniami do projektowanych przez naszą firmę stron internetowych. Nasze rozwiązania możemy integrować ze wszystkimi dużymi międzynarodowymi dostawcami usług płatności online.

Panel klienta na stronie internetowej

Tworzone przez nas strony internetowe WordPress możemy integrować z rozwiązaniem dedykowanego panelu klienta. Za pomocą tego rozwiązania będziesz w stanie udostępniać swoim partnerom biznesowym potrzebne dokumenty, raporty, faktury. Dodatkowo z poziomu panelu klienta będziesz posiadać możliwość zarządzania płatnościami na stronie, zarządzać sprzedażą oferowanych usług i wiele więcej.

Generator dokumentów na stronie internetowej

Generator dokumentów to stworzony przez nas moduł do stron internetowych WordPress, który za pomocą strony internetowej pozwala generować umowy, wnioski, oferty i inne dokumenty w formatach pdf, doc itp. Takie rozwiązania pozwalają zaoszczędzić czas podczas wielu procesów wewnątrz firmowych. Jeżeli w Twojej firmie pracownicy nieustannie wypełniają dokumenty o podobnych wzorach to inwestycja w generator dokumentów będzie idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy.

Konfiguratory i kalkulatory na stronie www

Projektowane strony internetowe WordPress integrujemy z dedykowanymi konfiguratorami oraz kalkulatorami, które mogą być wykorzystywane w wielu branżach takich jak branża spożywcza budowlana, przemysłowa i innych. Funkcjonalność pozwala stworzyć skomplikowane konfiguratory produktów, kalkulatory cenowe i inne, które automatyzują procesy biznesowe w firmie. Konfiguratory mogą być systemem idealnym do wsparcia procesu ofertowania.

Projektowanie stron internetowych - Najczęstsze zadawane pytania

Czas realizacji każdego projektu jest inny i w dużej mierze zależy od jego skomplikowania. Średni czas realizacji strony internetowej to 10-30 dni roboczych. Na czas realizacji składa kilka etapów procesu tworzenia strony internetowej takich jak:

  • Projektowanie strony internetowej,
  • Stworzenie deweloperskiej wersji strony,
  • Wdrożenie strony na domenę docelową

Tak. Tworzone przez nas strony internetowe WordPress są zoptymalizowane pod kątem szybkości. Platforma WordPress oferuje wiele modułów SEO wspierających stronę internetową w procesie pozycjonowania.

Tak. Tworzymy nowoczesne i responsywne strony internetowe zgodne z wytycznymi WCAG.

Tak. Wdrażane przez nas strony internetowe optymalizujemy pod kątem szybkości ładowania oraz wydajności kodu. Dodatkowo po wdrożeniu zwracamy uwagę na dobre praktyki administracji strony internetowej.