O nas

MediaLake – Twoi specjaliści od stron internetowych WordPress, sklepów internetowych WooCommerce, Magento i portali internetowych. Agencja interaktywna – MediaLake

Kim jesteśmy?

MediaLake to marka należąca do firmy it4eb group. W ramach naszej działalności świadczymy usługi w zakresie projektowania, budowy, obsługi, zarządzania oraz pozycjonowania stron, sklepów i portali internetowych w Polsce i na całym świecie. Nasz zespół to młode rządne wiedzy osoby, które nie boją się wyzwań. MediaLake istnieje i rozwija się tylko dzięki zaangażowaniu i pracy naszych specjalistów. Jeżeli szukasz zespołu godnego zaufania to na pewno znajdziesz go w MediaLake.

Jak działamy?

Każdy tworzony przez nas projekt traktujemy bardzo indywidualnie. Nasi klienci obsługiwani są przez projekt menedżerów, którzy edukują i są dostępni na każdym etapie realizacji projektów. Nasza firma posiada wiele wewnętrznych procesów realizacji i obsługi przez co nasi klienci wiedzą dokładnie jak wygląda lub będzie wyglądać przyszła realizacja i współpraca.

Nasze atuty

Stawiamy na ciągły rozwój

Nasze zespoły regularnie uczestniczą w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach co pozwala nam poszerzać wiedzę i specjalizować się w naszej dziedzinie.

Otwarci na nowe wyzwania

W MediaLake uwielbiamy projekty, niemożliwe do zrealizowania. Dla naszych klientów dokonamy rzeczy niemożliwych.

Dyspozycyjni dla klientów

Obsługa klienta w MediaLake to jeden z najsilniejszych atutów marki. Menedżerowie projektów są do dyspozycji zawsze i wszędzie.

Profesjonalne szkolenia dla klientów

Po realizacji każdego projektu przeprowadzamy specjalistyczne szkolenia z zakresu obsługi i administracji, a także tworzymy dedykowane instrukcje.

Doświadczeni specjaliści

W szeregach MediaLake pracują wykwalifikowani specjaliści dla których praca z produktami cyfrowymi to pasja.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Dzięki wypracowanym procedurom i polityce bezpieczeństwa, tworzone przez nas strony i sklepy internetowe są zabezpieczone przed atakami i wyciekami danych.

Firmy, które nam zaufały