Projektowanie logo z MediaLake

Zajmujemy się projektowaniem graficznym logo, które pomagają rozwijać działalność naszych klientów. Projektowanie logo to idealna usługa dla firm chcących zbudować zaufanie do marki oraz stabilną pozycję na rynku.

Projektowanie logo – usługa MediaLake

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie projektowania logo. Każda realizacja tworzonego przez nas logotypu jest opierana na wartościach, które marka ma do zaoferowania. Specjalizujemy się w projektowaniu logo, które budują silną pozycję marek na rynku i wzmacniają zaufanie konsumentów do firm jak i ich produktów.

Projektowanie logo - Cennik

Pakiet srebrny

699 PLN

 • 1 koncepcja
 • 1 sesja poprawkowa
 • czas wykonania do 10 dni
 • Przekazanie plików ai, pdf, png, jpg
Zapytaj o ofertę

Pakiet złoty

1399 PLN

 • 3 koncepcje
 • 3 sesja poprawkowa wybranej koncepcji
 • czas wykonania do 15 dni
 • Przekazanie plików ai, pdf, png, jpg
Zapytaj o ofertę

Pakiet diamentowy

1899 PLN

 • 6 koncepcji
 • 5 sesji poprawkowych wybranej koncepcji
 • czas wykonania do 20 dni
 • Przekazanie plików ai, pdf, png, jpg
Zapytaj o ofertę

Projektowanie logo + księga znaku - Cennik

Pakiet srebrny

1299 PLN

 • 1 koncepcja
 • 1 sesja poprawkowa
 • czas wykonania do 15 dni
 • Podstawowa księga znaku
 • Przekazanie plików ai, pdf, png, jpg
Zapytaj o ofertę

Pakiet złoty

1999 PLN

 • 3 koncepcje
 • 3 sesja poprawkowa wybranej koncepcji
 • czas wykonania do 20 dni
 • Podstawowa księga znaku
 • Przekazanie plików ai, pdf, png, jpg
Zapytaj o ofertę

Pakiet diamentowy

2899 PLN 

 • 6 koncepcji
 • 5 sesji poprawkowych wybranej koncepcji
 • czas wykonania do 20 dni
 • Zaawansowana księga znaku
 • Przekazanie plików ai, pdf, png, jpg
Zapytaj o ofertę

Sesja poprawkowa to etap wykonywanych prac na wybranej koncepcji. Jedna sesja poprawkowa to dopracowanie projektu, zmiana koloru, dopisanie tekstu lub jego korekta, zmiana układu graficznego elementów projektu i inne drobne zmiany. Nowa wersja lub zmiany traktowane jako nowy projekt wyceniane są oddzielnie jako 599 zł za projekt.

Ceny podane w Cenniku widocznym na Stronie internetowej są cenami netto, wyrażonymi w polskich złotych i mają charakter orientacyjny (nie są wiążące). Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Chcesz porozmawiać z naszym ekspertem na temat projektowania logo dla Twojego biznesu? Zadzwoń do nas już teraz!

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalny logotyp?

Dobre pierwsze wrażenie,

W aktualnych czasach klienci przywiązują ogromną uwagę do identyfikacji wizualnej marki. Profesjonalne logo może wywrzeć bardzo dobre pierwsze wrażenie na potencjalnych klientach.

Spójny wizerunek marki

Dobrze zaprojektowane logo oraz mądrze stworzona identyfikacja wizualna pomagają prezentować spójny i przemyślany wizerunek oraz komunikować o wartościach, którymi kieruje się firma.

Budowa tożsamości marki

Profesjonalny logotyp pomaga budować silne i stabilne marki. Dzięki dobrze stworzonemu logo definiujemy jak konsumenci mają postrzegać naszą markę.

Rozpoznawalność marki

Logotyp, który przyciąga uwagę i zostaje w pamięci, pomoże w budowie silnej i stabilnej pozycji na rynku oraz rozpoznawalności marki.

Dotarcie do grupy docelowej

Dzięki odpowiedniej konstrukcji logotypu, użytej typografii oraz kolorów możemy łatwiej dotrzeć do grupy docelowej konsumentów oraz zyskać ich zaufanie do marki.

Przewaga nad konkurencją

Dobrze skonstruowany logotyp pomaga wypracować przewagę nad konkurencją. Posiadając profesjonalny logotyp wzbudzający zaufanie do marki zwiększasz konkurencyjność Twojej firmy.

 

Jak wygląda proces projektowania logo z księgą znaku?

Stworzenie briefu

W pierwszym etapie procesu projektowania logo tworzymy brief, który zawiera podstawowe informacje na temat działalności marki, mocnych stron i specyfiki branży w której działa.

1
2
Podpisanie umowy

Na tym etapie, podpisujemy umowę dotyczącą usług projektowania logo.

Projektowanie logo

Na tym etapie nasz specjalista rozpoczyna pracę nad koncepcjami logotypu. To w tym momencie grafik dobiera najlepsze kolory, typografię i układ logotypu.

3
4
Sesje poprawkowe

Na podstawie wybranej koncepcji przeprowadzamy sesje poprawkowe polegające na ulepszaniu wizji logotypu, zmieniając kolorystykę, typografię do osiągnięcia pożądanego efektu.

Opracowanie księgi znaku

Posiadając już stworzone logo przygotowywujemy księgę znaku, która będzie zawierać najważniejsze zasady posługiwania się oraz użytkowania logotypu.

5
6
Zakończenie realizacji

Przekazujemy zrealizowany projekt w postaci kilku rozszerzeń plików.

Dlaczego warto zainwestować w projektowanie logo z księgą znaku?

Księga znaku to instrukcja użytkowania logo, tworzona w celu ułatwienia właściwego wykorzystania i reprodukcji logotypu. Każde projektowane przez nas logo ma precyzyjnie określone parametry — wymiary, typografię, kolorystykę, proporcje czy pole ochronne. Opracowanie księgi znaku jest kluczowe dla poprawnej identyfikacji wizualnej marki. Księga znaku to także zbiór zasad, które mówią, jak ma być prezentowany logotyp i jak identyfikacja wizualna marki ma być postrzegana przez docelowego klienta.

Pomagają stworzyć silną tożsamość marki

Jednym z powodów, dla których potrzebujesz wytycznych dotyczących marki, jest to, że pomagają one stworzyć silną tożsamość marki. Konsekwencja jest kluczowa. Konstruowanie tożsamości, bez względu na to, jaka jest, jest znacznie łatwiejsze, gdy masz zestaw wskazówek, które pomogą Ci zachować spójny wizerunek.

Wspomagają rozpoznawalność marki

To najbardziej oczywisty powód, dla którego firmy potrzebują wytycznych dotyczących marki z księgi znaku. Spójność, jaką tworzą wytyczne, sprawia, że ​​marki są natychmiast rozpoznawalne dla klientów, bez konieczności przedstawiania, kim jesteś i czym się zajmujesz.

Przydają się pracownikom

To bardzo praktyczny powód, dla którego potrzebujesz księgę znaku. Wytyczne dotyczące marki oznaczają, że Twoi pracownicy zawsze będą używać Twojego brandingu we właściwy sposób – odpowiedni odcień niebieskiego, odpowiedni slogan, odpowiednia czcionka, odpowiedni rozmiar logo itp. Jeśli masz nowego pracownika lub Twój Marketing Manager jest poza biurem, posiadanie zestawu wytycznych marki oznacza, że ​​właściwy branding jest łatwo dostępny dla każdego i każdy wie, jak go właściwie używać.

 

Zainteresowała Cię nasza usługa?

Złóż zapytanie

Projektowanie logo - najczęściej zadawane pytania

Tak. W ramach wybranego pakietu będzie możliwość wprowadzenie poprawek do wybranej koncepcji projektu w trakcie sesji poprawkowej. Ilość sesji poprawkowych określa wybrany pakiet.

Po zakończeniu realizacji projektu przekazujemy pliki JPG, AI, PNG i PDF

Czas realizacji jest zależny od wybranego pakietu oraz od tego czy będziemy Tworzyć dla Ciebie księgę znaku. Realizacja projektu logo trwa przeważnie 10-20 dni roboczych.

Tak. Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych, które projektujemy zgodnie z logotypem i księgą znaku marki.