Administracja sklepów internetowych WooCommerce

W MediaLake świadczymy usługi administracji i wsparcia sklepów internetowych WooCommerce, dbając przy tym o poprawny rozwój i bezpieczeństwo twojego sklepu internetowego.

Administracja sklepów internetowych WooCommerce

Oferujemy kompleksową usługę administracji sklepów internetowych WooCommerce. Nasza usługa obejmuje takie działania jak administracja sklepem internetowym, dbanie o bezpieczeństwo sklepu oraz jego użytkowników, rozwiązywanie problemów na sklepie, edycję i rozwój treści oraz materiałów graficznych i promocyjnych. Administracja sklepów internetowych WooCommerce to usługa skierowana do firm, które chcą rozwijać oraz utrzymywać swoje sklepy internetowe w perfekcyjnej kondycji, oraz dbać o ich rozwój i aktualne treści. Wśród świadczonych przez nas usług znajdziesz również pozycjonowanie sklepów internetowych SEO.

 

Sklep WooCommerce tworzona przez MediaLake

Pakiet srebrny

299 PLN / mies

 • Aktualizacje silnika sklepu WordPress – WooCommerce oraz modułów WordPress
 • Naprawa błędów spowodowanych zmianą wersji oprogramowania na sklepie
 • Wykonywanie kopii zapasowych bazy danych oraz sklepu WooCommerce
 • Dedykowany opiekun dostępny w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku
Zapytaj o ofertę

Pakiet złoty

399 PLN / mies

 • Wszystko z pakietu srebrnego
 • Regularny audyty bezpieczeństwa
 • Konfiguracja zabezpieczeń poprzez instalację modułów oraz monitoring plików na serwerze
 • Dostęp do panelu klienta
Zapytaj o ofertę

Pakiet diamentowy

799 PLN / mies

 • Wszystko z pakietu złotego
 • Audyt UX
 • Aktualizowanie strony internetowej na podstawie Audytu UX
 • Dedykowany opiekun dostępny w godzinach 9-19 od poniedziałku do soboty
Zapytaj o ofertę

Sklep WooCommerce przez zewnętrzną agencję

Pakiet srebrny

349 PLN / mies

 • Aktualizacje silnika sklepu WordPress – WooCommerce oraz modułów WordPress
 • Naprawa błędów spowodowanych zmianą wersji oprogramowania na sklepie
 • Wykonywanie kopii zapasowych bazy danych oraz sklepu WooCommerce
 • Dedykowany opiekun dostępny w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku
Zapytaj o ofertę

Pakiet złoty

479 PLN / mies

 • Wszystko z pakietu srebrnego
 • Regularny audyty bezpieczeństwa
 • Konfiguracja zabezpieczeń poprzez instalację modułów oraz monitoring plików na serwerze
 • Dostęp do panelu klienta
Zapytaj o ofertę

Pakiet diamentowy

999 PLN / mies

 • Wszystko z pakietu złotego
 • Audyt UX
 • Aktualizowanie strony internetowej na podstawie Audytu UX
 • Dedykowany opiekun dostępny w godzinach 9-19 od poniedziałku do soboty
Zapytaj o ofertę

Ceny podane w Cenniku widocznym na Stronie internetowej są cenami netto, wyrażonymi w polskich złotych i mają charakter orientacyjny (nie są wiążące). Podane ceny stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Szukasz administratora dla Twojego sklepu WooCommerce, który zadba o jego zabezpieczenia i aktualizacje? Skontaktuj się z nami!

Na czym polega administracja sklepów internetowych WooCommerce?

Świadcząc usługę administracji sklepów internetowych WooCommerce oddajemy do dyspozycji określoną liczbę roboczogodzin w miesiącu do wykorzystania na działania na sklepie WooCommerce. W ramach administracji i wsparcia e-commerce wykonujemy prace, które możemy podzielić na kilka kategorii

Rozbudowa sklepu WooCommerce

Świadczenie usług związanych z rozbudową Twojego sklepu WooCommerce obejmuje działania związane między innymi z tworzeniem nowych funkcjonalności na stronach sklepu, wprowadzaniem i optymalizowaniem treści lub grafik pod kątem prowadzonych promocji lub kampanii marketingowych.

Aktualizacje WordPress-WooCommerce

System WordPress, WooCommerce oraz wszystkie używane moduły wymagają regularnych aktualizacji ze względów bezpieczeństwa czy wprowadzania nowych rozwiązań do użytkowanego oprogramowania. Świadcząc usługę administracji sklepu WooCommerce dbamy o to, aby wprowadzane aktualizacje podnosiły poziom bezpieczeństwa sklepu.

Kopie zapasowe

Posiadanie kopii zapasowej na bazy danych czy całego sklepu w przypadku awarii lub zniszczenia serwerowni to bardzo ważne zagadnienie. Administrując sklepami WooCommerce wykonujemy kopie zapasowe, które są przechowywane na naszych dedykowanych serwerach, dzięki czemu w przypadku dużej awarii aktualne pliki sklepu WooCommerce są zawsze dostępne w każdej chwili.

Raporty

W zależności od specyfiki świadczonej usługi tworzymy raporty dotyczące wprowadzanych przez nas zmian na sklepie, przechowywanych kopii zapasowych oraz propozycje dotyczące usprawnienia działania sklepu WooCommerce.

Wsparcie Klienta

W ramach usługi wsparcia i administracji sklepu internetowego WooCommerce otrzymasz dostęp do wewnętrznego systemu informatycznego naszej firmy, a Twoje zgłoszenia będą przyjmowane w trybie 24/7.

Bezpieczeństwo sklepu WooCommerce

W ramach świadczenia usług oferujemy instalację dodatkowych zabezpieczeń podwyższających bezpieczeństwo sklepu internetowego, na bieżąco monitorujemy zabezpieczenia, usuwamy zagrożenia i dokonujemy aktualizacji.

Jak wygląda proces administracji sklepu internetowego WooCommerce?

Wybranie pakietu i podpisanie umowy

Na samym początku nasi eksperci pomogą dobrać najbardziej optymalny Twojego sklepu WooCommerce. Po wybraniu odpowiedniego pakietu podpisujemy umowę na świadczenie usługi administracji sklepu WooCommerce.

1
2
Audyt bezpieczeństwa oraz UX sklepu

Pierwszym krokiem w świadczeniu usługi administracji sklepu internetowego WooCommerce jest przeprowadzenie audytu zabezpieczeń oraz poszukiwania luk bezpieczeństwa w sklepie internetowym.

Instalacja niezbędnych modułów

Na podstawie audytów wykonanych w poprzednim kroku instalujemy odpowiednie moduły, które pomagają nam zabezpieczyć sklep internetowy, a następnie przeprowadzamy ich konfigurację.

3
4
Aktualizacja i wsparcie

Bazując na przeprowadzonym audycie, regularnie wprowadzamy poprawki, utrzymując sklep internetowy w najlepszej kondycji. Prowadzimy okresowe aktualizacje systemu WordPress — WooCommerce oraz wszystkich zainstalowanych modułów. Dodatkowo wykonujemy kopie zapasowe struktury sklepu oraz bazy danych monitorując zmiany w plikach na serwerze.

Raportowanie

Końcem każdego miesiąca dostarczamy raporty z wykonanych działań w ramach świadczenia usługi administracji sklepów internetowych WooCommerce oraz przekazujemy informacje na temat niestandardowych działań, które planujemy podejmować w najbliższym czasie.

5

Administracja sklepów internetowych WooCommerce – Wsparcie Twojej działalności

Nasza usługa wsparcia i administracji sklepów internetowych WooCommerce wspiera sklepy WooCommerce naszych klientów utrzymując je w najlepszej kondycji. Sklepy WooCommerce to potężne kanały sprzedaży Polskich firm. Sklepy internetowe zawierają bardzo dużo wrażliwych danych, dlatego koniecznie trzeba dbać o ich bezpieczeństwo. Świadczona przez zespół MediaLake usługa administracji sklepów internetowych WooCommerce ma przewagę rynkową nad konkurencyjnymi ofertami dzięki utrzymywanym standardom i wartościami, które oferujemy wraz jej świadczeniem.

Sklep zgodny z trendami UX

Z powodu przeprowadzanych audytów UX design, regularnych aktualizacji treści na sklepie oraz analizowanie analityki i optymalizacji konwersji sprawiamy, że sklepy naszych klientów sprzedają, zwiększając swoje przychody.

Sklep oparty o najnowsze oprogramowanie

Aktualizowanie silnika WordPress – WooCommerce oraz wszystkich modułów używanych na sklepie sprawia, że biznesy e-commerce naszych klientów korzystają z bezpiecznej i co ważne aktualnej technologii wykorzystując jej wszystkie rynkowe przewagi.

Profesjonalna obsługa klienta

Podczas świadczenia usługi administracji sklepów internetowych WooCommerce, nasi klienci mogą liczyć na dedykowanych opiekunów, którzy dbają o rozwój ich biznesów e-commerce, proponując nowe rozwiązania oraz dbając o ich optymalizację. Opiekunowie chętnie dzielą się wiedzą z naszymi klientami, przeprowadzając oraz wspierając ich w obsłudze sklepów WooCommerce

Bezpieczna strona

Podczas trwania usługi administracji sklepów internetowych WooCommerce nasi eksperci dbają o bezpieczeństwo sklepów internetowych WooCommerce naszych klientów poprzez monitoring plików, audyty bezpieczeństwa, zabezpieczenia formularzy, a także konfiguracje oprogramowania zabezpieczeń na sklepie WooCommerce.

Szukasz najlepszego rozwiązania dla siebie?

Złóż zapytanie

Administracja sklepów WooCommerce - Najczęściej zadawane pytania

Administracja stron internetowych WooCommerce to usługa, którą świadczymy okresowo wykonując konkretne działania raz w miesiącu. Częstość i termin wykonywania działań jest zależny od wybranego pakietu.

Tak. Świadcząc usługę administracji przeprowadzamy szkolenia z zakresu obsługi, a także służymy pomocą przy obsłudzę strony.

Tak. Usługa administracji sklepu Woocommerce obejmuje tworzenie i dodawanie opisów, produktów lub podstron.