Portal internetowy – Sitters

sitters.pl

Portal internetowy

sitters

web development, graphic identification

Opis realizacji


Portal internetowy skierowany do kontaktu pomiędzy Rodzicami i Opiekunami. W projekcie zostały użyte liczne kolory oraz animacje, nawiązujące do dziecięcego świata. Na portalu użytkownik może utworzyć konto, wybierając czy jest Opiekunem, czy Rodzicem (umożliwiona jest integracja logowania z facebookiem). Panel zalogowanego użytkownika posiada wiele rozbudowanych funkcjonalności, takich jak:

  • możliwość wyszukania Opiekuna z okolicy – silnik wyszukiwarki oparty jest o Google Maps API oraz Google Geocoding API.
  • rozbudowany system rezerwacji z możliwością zaznaczenia terminów w kalendarzu oraz otrzymywania powiadomień poprzez e-mail
  • profil Opiekuna z modułem odznak zaufania, które przyznawane są za uzupełnianie informacji konta oraz czynne działania na portalu.

Dodatkowymi funkcjonalnościami portalu są, moduł newslettera, możliwość wybrania konta standard lub premium, moduł FAQ pomagający poruszać się użytkownikowi na portalu. Portal internetowy został stworzony na dedykowanym szablonie opartym o WordPress oraz o dedykowane wtyczki tworzone przez naszą firmę.