Portal internetowy – Crowd Solution

wohnraumangebot.de

Portal internetowy

ITWEB-GROUP sp. z o.o.

web development, graphic identification

Opis realizacji


Crowd-solution jest doświadczonym dostawcą usług w zakresie nieruchomości, który zapewnia pracownikom Klinikverbund Südwest oraz wybranych firm partnerskich wyłączne miejsce zamieszkania w pobliżu miejsca pracy w takich lokalizacjach jak Sindelfingen, Böblingen, Herrenberg, Nagold, Calw, Leonberg i innych.

Portal internetowy, którego celem jest zapewnienie wynajmu ekskluzywnej przestrzeni mieszkalnej dla pracowników szpitali znajdujących się na terenie niemiec. 

Zaawansowaną funkcjonalnością tego portalu jest rozbudowany silnik wyszukiwarki nieruchomości, oparty o Google API w tym Geocoding API oraz Directions API. Użytkownik wchodząc na portal, ma możliwość szybkiego wyszukania nieruchomości wybierając z listy szpital, którego jest pracownikiem, oraz odległość od tej placówki. Dodatkowo, użytkownik może zawęzić listę znalezionych ofert poprzez rozbudowaną filtrację. Po wyszukaniu interesującej go nieruchomości, użytkownik może złożyć zapytanie ofertowe. Portal zawiera także funkcjonalności, takie jak moduł ratingu nieruchomości, moduł lokalizacji oferty oraz moduł formularzy kontaktowych automatyzujących kontakt z użytkownikami.

Portal internetowy został stworzony na dedykowanym szablonie opartym o WordPress oraz o dedykowane wtyczki tworzone przez naszą firmę.