Bezpłatna konsultacja na temat tworzenia strony internetowej | MediaLake

Darmowe konsultacje

Oferujemy bezpłatne konsultacje projektowe na których nasi specjaliści wspólnie z Tobą dobiorą najlepsze rozwiązania dla Ciebie i Twojej działalności w internecie.

Zadaj nam dowolne pytanie

Nasze bezpłatne konsultacje dedykujemy małym, średnim i większym firmom oraz osobom prywatnym i placówką oświatowym, które planują stworzyć lub rozwijać stronę internetową, sklep internetowy lub marketing.

Bezpłatna konsultacja to około 20 minut, które możesz wykorzystać na skonsultowanie z naszym ekspertem dowolnego tematu związanego z działalnością w internecie. Wspólnie dobierzemy dogodny termin rozmowy i zadbamy o najwyższy poziom udzielanych odpowiedzi.

  Wśród firm, które nam zaufały są

  Strona internetowa – Wsparcie Twojej działalności

  Tworzone przez nas strony codziennie wspierają biznesy naszych klientów. Strona internetowa to wsparcie marketingowe firmy, jednakże może ona wspierać różne procesy firmowe takie jak rekrutacja, ofertowanie, sprzedaż, zarządzanie firmą i wiele innych.

  Najwyższe standardy strony

  Twoja strona będzie zoptymalizowana pod kątem wydajności, szybkości ładowania oraz będzie przystosowana do każdego typu urządzeń takich jak telefony, tablety, laptopy dzięki czemu będzie dostępna dla każdego użytkownika.

  Możliwości rozwoju

  Dzięki dużemu doświadczeniu oraz współprac pomiędzy naszymi markami Twoja strona będzie mogła w przyszłości rozwijać się o kolejne funkcjonalności oraz bezpiecznie i dynamicznie rozwijać się w sieci.

  Opieka

  W trakcie tworzenia strony internetowej do projektu zostanie przydzielony opiekun, który po wdrożeniu nadal będzie dbał o rozwój twojej strony proponując nowe rozwiązania, dbając o jej aktualizacje oraz optymalizacje.

  Zabezpieczenia

  Strony, które tworzymy mają aktywne certyfikaty SSL. Dodatkowo zapewniamy najlepsze i najbezpieczniejsze usługi hostowania strony, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom świadczenia usług.